בגדי עבודה - נעלי עבודה - ירונדרס - קנו בגדי עבודה שמתאימים לכל עונה

    בגדי עבודה   |   אודותינו   | בגדים לעבודה  |   צור קשר

  בגדי עבודה - יבוא ושיווק


ביגוד לעובדים: 1-700-55-83-83
לוגו yarondress - בגדי עבודה

קנו בגדי עבודה שמתאימים לכל עונה 

כל מי שמנהל עסק או חברה שיש בה הרבה עובדים יודע שאחד מהדברים שלהם צריך לדאוג זה נושא הביגוד. העובדים שלכם בעסק יכולים להיות עוד דרך לפרסם את העסק, וזה אומר שאם אתם יכולים לקנות לכל אחד מהם בגדי עבודה שיתאימו לכל עונה בשנה, הרי שכדאי לכם לנצל את ההזדמנות הזאת. על בגדי העבודה אפשר להדפיס את הלוגו של החברה, וכך אפשר למעשה לנצל את הבגדים לעוד דרך יעילה של פרסום. בנוסף, ישנן עבודות מסוימות שבהן העובדים מצפים לקבל בגדים מהמעסיק וזאת על מנת שהם לא יצטרכו ללכלך או להרוס את הבגדים הפרטיים שלהם. אם אתם חושבים עכשיו על הזמנת בגדי העבודה לעובדים שלכם, אז כדאי שתיקחו בחשבון גם את הנושא של עונות השנה, כי לכל עונה מתאימים בגדים אחרים.
 
דואגים שיהיה חם לעובדים 
 
בין אם חלק מהעובדים שלכם עומדים בחוץ כל היום ובין אם כולם יושבים בתוך משרדים, החובה שלכם היא לדאוג לכך שלא יהיה להם קר. אומנם זה נכון שהחורף הישראלי כלל לא דומה לקור ולגשמים של החורף האירופאי, אך אם אתם יכולים לקנות לעובדים שלכם מעילי גשם או מעילי פליז עם לוגו החברה, אז מדוע לא לעשות זאת? ניתן להזמין גם מעילים אמריקאים ואפילו חרמוניות עם לוגו החברה, כך שתוכלו להגיע למצב שבו העובדים כלל לא יחושו בקור כאשר הם ילבשו את בגדי העבודה שלהם. 
 
שומרים על צינון העובדים בקיץ
במסגרת בגדי העבודה העונתיים שתוכלו לקנות לעובדים שלכם, מובן שאתם צריכים גם להתכונן לקראת הקיץ, שכן הקיץ בישראל הוא חם ביותר. תוכלו לקנות חולצות קצרות גם לגברים וגם לנשים, מכנסי דגמ"ח קצרים ואפילו גופיות שעליהן מודפס לוגו החברה. בואו לקנות את כל הביגוד שיהפוך את העבודה בחברה שלכם ליותר נעימה, כיוון שהעובדים ישמחו לגלות שאתם חושבים עליהם ודואגים שיהיה להם נוח.   


 
ירונדרס - בגדי עבודה         פארק אפק ראש העין           טלפון להזמנות: 1-700-55-83-83           דוא"ל:   office@yarondress.co.il