בגדי עבודה - נעלי עבודה - ירונדרס - נעלי עבודה מקצועיות

    בגדי עבודה   |   אודותינו   | בגדים לעבודה  |   צור קשר

  בגדי עבודה - יבוא ושיווק


ביגוד לעובדים: 1-700-55-83-83
לוגו yarondress - בגדי עבודה

נעלי עבודה – נוחות. בטיחות. איכות

ירונדרס משווקת מבחר גדול של נעלי עבודה ובטיחות, העומדות בתקנים המחמירים ביותר ומספקות הגנה מרבית לרגליים שלכם.
 
כל המוצרים מיוצרים על ידי החברות המובילות בתחום והינם בעלי דרגת שחיקה גבוהה במיוחד – לטובת מתן הגנה מרבית בכל תנאי שטח.
 
חשיבותן של נעלי עבודה
 
מי ששגרת יומו כוללת עבודה שהיא משרדית בעיקרה ואינה מערבת יציאה לשטח ו/או ביצוע פעילות פיזית, לא זקוק לנעליים מוחדות כדי להגן על כפות רגליו. לעומת זאת, מי שעובד בעבודת שטח כמו פועלי בניין, או בעבודה המשלבת פעילות פיזית ו/או עבודה עם מכשירים וחומרים מסוכנים (עבודות מתכת, רתכות וכד'), זקוק לנעליים שיגנו על כפות רגליו מפני פגיעות ופציעות כאחד.
 
מה אנחנו מציעים לכם?
 
ירונדרס מציעה מגוון רחב של נעלי עבודה מסוגים שונים, העשויות מחומרים חזקים ועמידים במיוחד. תוכלו להשיג אצלנו נעליים בדרגות הגנה שונות, בצבעים שונים ובטווח רחב של מידות, במחירים הוגנים ובאחריות.
 
המלצה שלנו: נעלי עבודה חשוב מאוד לרכוש רק לאחר שמדדתם אותן והלכתם איתם לפחות כמה דקות. זאת משום שמדובר בנעליים שאתם מתעתדים לנעול במשך רוב שעות היום, וחשוב שהן תהיינה נוחות. על מנת לדעת בוודאות שהנעליים נוחות, מומלץ למדוד אותן בשעות הבוקר, כשהרגליים עדיין מעט נפוחות. כך תוכלו לדעת בוודאות אם הן מתאימות לכם או לא.
המלצה נוספת: לפני שאתם רוכשים נעל, ודאו כי היא מיוצרת מחומרים עמידים בפני מים ונוזלים, וכי היא עשויה מחומר העמיד בפני שחיקה. אחרי הכול, סביר להניח שתעדיפו שהיא תשמש אתכם לאורך זמן, ולא שתצטרכו להחליפה מדי שנה.
 
על מנת שתהיו בטוחים בבחירה, צוות המומחים שלנו ישמח לספק לכם ייעוץ מקצועי ולהציע לכם נעלי עבודה שמתאימות לסוג העבודה שלכם.
לקבלת מידע נוסף ולהזמנות חייגו עכשיו 83 - 83 - 55 - 1700 ונשמח לעמוד לשירותכם. 
 
ירונדרס - בגדי עבודה         פארק אפק ראש העין           טלפון להזמנות: 1-700-55-83-83           דוא"ל:   office@yarondress.co.il